Odsłony: 2037

logo_drewnd

 

     Firma Drewnikowski Autoryzowany Koncesjoner marek Citroen i Peugeot, jest jedną z najstarszych firm o tym profilu w naszym regionie.Firma została założona 1983r. i od tego czasu nie przerwanie zajmuje się działalnością motoryzacyjną specjalizując się w obsłudze samochodów Citroen i Peugeot.

 

drew11a


     W tym czasie wyszkoliliśmy wielu uczniów, najlepsi z nich są obecnie wiodącymi pracownikami w różnych działach naszej firmy.


     Obecnie posiadamy cztery autoryzowane serwisy. Jeden Peugeota w Szczecinie przy ul. Bagiennej 36 D tam mieści się również nasz autoryzowany serwis blacharsko-lakierniczy oraz trzy serwisy Citroena : w Szczecinie przy ul. Andre Citroena 1 , w Goleniowie przy ul. Rzemieślniczej 12 i w Koszalinie przy ul. Piastowskiej 1. Oczywiście w każdej z tych lokalizacji znajduje dział części zamiennych i dział handlowy zajmujący się sprzedażą samochodów.

 

drew12a


     Oferujemy bardzo dobre warunki obywania praktyk. W pełni wyposażone serwisy oraz wykształcona kadra techniczna zapewnia wysoki poziom szkolenia. Nowoczesna zaplecze socjalne powoduje, że nauka w naszych serwisach jest przyjemna i daje dużo satysfakcji.